Возможно Вас заинтересует

Новости и статьи

Сучасні каркасні збірні будинки Marles

З року у рік на ринку будівельних технологій та матеріалів з'являються все нові і нові інструменти, що дозволяють створювати споруди нового сучасного вигляду. На превеликий жаль, на сьогоднішній день в Україні інноваційні технології зведення будинків і інших приміщень не надто популярні. У більшості випадків при зведенні житлової нерухомості використовуються застарілі способи часів СРСР. У цей же час у європейських країнах давно використовується унікальна технологія збірно-каркасного будівництва будинків.

Що таке каркасний будинок?

Збірні каркасні будинки Марлес в УкраїніРізні підприємства і компанії з країн Європи пропонують зовсім різні рішення для будинків збірного типу, які відрізняються по:

 • дизайну;
 • використованих матеріалів;
 • експлуатаційних характеристик;
 • функціональними властивостями;
 • вартості.

Європейський виробник - компанія Marles (Словенія) пропонує кращі сучасні будинки каркасного типу. Ось вже понад півстоліття компанія імпортує на ринок першокласний продукт. За цей час вже було зведено понад 27 тисяч будівель різного призначення, переважно у країнах Європи.

Виробник використовує унікальну технологію виробництва будинків. Вона високоефективна, зручна і універсальна. З її допомогою можна швидко спроектувати і звести будинок практично будь-якого дизайну.

Як побудувати енергоефективний збірний будинок або котедж в Україні?

Сам процес досить простий, не дивлячись на складність і складається з декількох основних етапів:

 • Розробка архітектурного проекту майбутнього котеджу з подальшим погодженням і затвердженням із замовником.
 • Виготовлення каркаса будівлі. Каркас - це готові стіни з уже вмонтованими вікнами, дверима і інженерної розводкою.
 • Підготовка ділянки.
 • Монтаж каркаса будинку (виконується протягом декількох днів).
 • Покрівля даху.
 • Внутрішні роботи.

У цілому, на будівництво каркасного збірного будинку від компанії Marles потрібно від 3 до 6 місяців. За такий короткий термін замовник отримує повністю готовий і пристосований до життя будинок, який на всі 100% відповідає вимогам і побажанням клієнта.

Незаперечні переваги збірних будинків Marles

Говорити про переваги збірних будинків європейського виробництва можна нескінченно довго. Зупинимося на найбільш значущих:

 • Відмінна якість. Усі будинки від Marles отримують офіційну гарантію виробника на термін 30 років. Численні сертифікати якості у черговий раз підтверджують відмінну якість вироблених конструкцій.
 • Енергоеффектівность. Усі без винятку котеджі демонструють прекрасні показники по збереженню тепла. Комбіновані натуральні і високоефективні матеріали дають можливість підтримувати у будинку сприятливий мікроклімат протягом усього року при мінімальних витратах на опалення і обслуговування.
 • Швидкість споруди. Типові будівельні технології зведення будинків не можуть конкурувати за часом з термінами зведення каркасних збірних конструкцій.
 • Привабливий вигляд. Великий вибір проектів збірних будинків дозволяє підібрати найкращий варіант на свій смак. Також можлива розробка індивідуального проекту будинку за бажанням замовника, з урахуванням переваг і вимог.

Кращі проекти каркасних збірних будинків Marles від компанії Jelovica за вигідною ціною

Єдиний представник Marles в Україні - торговий дім Єловиця. Ми працюємо на ринку більше 10 років і знаємо все про особливості виготовлення і оперативного зведення збірних котеджів. Завдяки тісній співпраці з європейським виробником вже сьогодні кожен замовник в Україні може стати власником розкішного енергоефективного каркасного збірного будинку Marles з привабливим дизайном, проекти яких ви можете побачити за посиланням, за оптимальною ціною.

Другие