Возможно Вас заинтересует

Новости и статьи

Італійська паста: moveton або смак справжніх гурманів?

Макарони - одне з найпопулярніших страв у світі. Тому не дивно, що замовляти пасту додому люблять однаково, як у Вінниці та Києві, так в будь-якому іншому місті не тільки України, а й усього світу. Її можна знайти практично в кожному меню, будь то американська закусочна або японсько-італійський ресторан фьюжн.

Причина популярності пасти - її численні привабливі смакові якості, ситність блюда і можливість комбінувати практично будь-які інгредієнти, щоразу отримуючи нові і неповторні смакові відчуття.

Їсти пасту вдома чи в ресторані?

Готувати пасту самостійно вміє кожен. Досить проявити трохи фантазії і виділити 1-1,5 години вільного часу, як вишукану страву можна подавати до столу. Але, погодьтеся, не завжди вдома виходить також смачно, як і в ресторані. До того ж не у всіх є час на довгу підготовку, закупівлю необхідних продуктів та й чого таїти, навичок приготування такого не зовсім простого блюда.

Кращий оптимальний варіант - це доставка пасти або відвідування улюбленого ресторану. Але для останнього теж необхідно виділити час, підібрати наряд, відсунути повсякденні справи та добратись до місця.

Паста додому здатна вирішити всі ці проблеми. Заходьте на сайт https://igogo.vn.ua/ua/osnovni-stravi/pasta/ компанії ІГОГО і замовляйте найкращі класичні види страв або вибирайте з асортименту авторських рецептів.

3 причини, чому ми любимо пасту

Можна виділити як мінімум три причини, чому доставка пасти ніколи не стане moveton і завжди залишатиметься ознакою гарного смаку:

Різноманітність інгредієнтів і комбінацій. Макарони - універсальна їжа. Вони добре поєднуються з будь-якими інгредієнтами. Ви можете змішувати різні соуси, овочі, м'ясо і сири.

Різноманітність форм і текстур. Це може бути скляна локшина або традиційна паста для спагетті. Є і більш вишукані види: макарони різної довжини, краватки-метелики і фузіллі. Більші сорти, такі як паппарделле, рігатоні і паста з лазаньї, можуть подарувати вам більш цікаві та оригінальні смакові відчуття.

Користь для здоров'я. Дослідження, проведене Інститутом нейромедін, показало, що, оскільки крохмаль в макаронних виробах перетравлюється довше, досить невеликої порції, щоб відчути відчуття насичення і не переїсти при цьому.

Весь світ полюбив пасту. Не відмовляйте і ви собі в подібному задоволенні - замовляйте пасту на дім і їжте улюблені страви з максимальним комфортом.

Другие