Возможно Вас заинтересует

Новости и статьи

Вилкові навантажувачі: особливості вибору та застосування

Вилкові навантажувачі - вид самохідної складської техніки, котра забезпечує переміщення, підняття, опускання та складування вантажів різного типу. Це сучасні багатофункціональні компактні агрегати. Подібні машини мають високу маневреність, оснащені потужними силовими установками та універсальним пристосуванням - вилами, на яких і розміщується вантаж при проведенні маніпуляцій. Без навантажувачів неможливо уявити роботу торгових і складських центрів, промислових і сільськогосподарських підприємств. Також їх використовують комунальні служби, транспортні та будівельні компанії тощо.

вилковий навантажувач

Вибір вилкового навантажувача, що відповідає конкретним вимогам - процес досить складний, тому що потребує глибокого вивчення експлуатаційних і технічних параметрів, а також практичного досвіду. У разі будь-яких сумнівів найкраще звернутися до менеджера компанії, де збираєтеся купити автонавантажувач недорого, щоб він допоміг вибрати модель, котра дозволить найбільш ефективно виконувати вантажно-розвантажувальні та транспортні роботи на вашому підприємстві

Основні характеристики навантажувачів

До показників, на які при виборі подібної техніки слід звернути основну увагу, відносяться:

  • потужність;
  • тип двигуна;
  • вантажопідйомність;
  • висота підйому;
  • габаритні розміри;
  • витрати палива;
  • вартість.

Двигуни поділяються у першу чергу по типу палива (енергоносія). У разі якщо техніку планується використовувати на відкритому просторі, підходять машини, що працюють на бензинових або дизельних двигунах. Однак дизельні вилочні навантажувачі використовувати всередині приміщень можна тільки при наявності досить дорогого фільтра, котрий мінімізує шкідливі вихлопні гази. Для роботи у приміщеннях найкраще підходять машини, оснащені електричними або газовими двигунами.

Висота підйому також залежить від висоти стелажів, на яких складується продукція. Стандартний параметр становить - 3 метри, випускаються також і навантажувачі з трисекційними щоглами для роботи з більш високими стелажами. Крім того, слід звернути увагу на габарити підйомника, довжину вил і швидкість пересування.

Чому купити вилочні навантажувачі б/в краще, ніж нову техніку

Автоавантажувачі - машини досить дорогі. Вартість нової машини для власників невеликого бізнесу або компанії, яка буде використовувати її не інтенсивно, а час від часу, часто буває майже непідйомною. Київський завод підйомно-транспортного обладнання, що займається продажем вилкових автонавантажувачів, пропонує до продажу б/в моделі від кращих світових виробників. Такі машини, що пройшли відновлювальний ремонт і ретельну передпродажну підготовку, володіють великим експлуатаційним запасом, а за вартістю істотно нижче нових аналогічних моделей.

Дізнатися актуальну ціну навантажувачів можна тут на сайті КЗПТО https://kzpto.com.ua

Другие