Дитячий транспорт

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
Ціна Опублікував

Руль наинбота в сборе


Місцезнаходження: Харьков
Руль для наинбот про. Есть черный и белый. Другие запчасти для гиробордов и гироскутерами также...
Дата публікації: Вівторок, 25 грудня 2018
Переглядів 39
1400 грн

Ручки для нинбота Ninebot


Місцезнаходження: Харьков
Ручки для наинбота. Есть ручки для обычного наинбота и про версти. Также в наличии запчасти и...
Дата публікації: Вівторок, 25 грудня 2018
Переглядів 35
550 грн

Продам коляску!!!


Місцезнаходження: Киев
Дата публікації: Четвер, 13 грудня 2018
Переглядів 42
4800 грн

Продам коляску Адамекс Лара 2/1.


Місцезнаходження: Киев
Коляска
Дата публікації: Четвер, 13 грудня 2018
Переглядів 100
4800 грн

Продам коляску практически в новом состоянии!!!


Місцезнаходження: Киев
Коляска в идеальном состоянии со всеми пренадлежностями. Вся информация по телефону!
Дата публікації: Четвер, 13 грудня 2018
Переглядів 33
4800 грн

Санки для двойни опт розница


Місцезнаходження: Харьков
При заказе от 5 шт цена 780 грн, при заказе одной единицы цена 870 грн Описание: Новая модель...
Дата публікації: Вівторок, 04 грудня 2018
Переглядів 42
870 грн

Дитячий транспорт на дошці оголошень Прикуп

Як не дивно це здавалося, особистим транспортом зараз обзаводяться навіть маленькі діти. Ще в той момент, коли дитина пересувається переважно в колясці, йому вже доступні Толокар або ролоцікли - це пластикові машинки і мотоцикли, на яких потрібно сидіти і відштовхуватися ногами. Дитячі машинки для їзди на акумуляторі вважаються більш серйозним варіантом для старших діток. Ну, а далі - більше. Перші триколісні велосипеди, самокати, ролики і інший дитячий транспорт.

Процес активного проведення часу для дитини корисний як фізично, так і емоційно. Зміцнюється здоров'я, підтримується психоемоційний рівновагу, а також розвивається моторика і координація.

При виборі необхідно підбирати модель, яка забезпечить малюкові максимальну безпеку пересування. Всі деталі повинні бути надійно закріплені, щоб малюк не завдав собі ушкоджень.

Приблизно у віці двох років, діти із задоволенням вчаться їздити на самокаті. Це добре розвиває координацію, а також заряджає малюків позитивними емоціями. Та й час, проведений на свіжому повітрі, приносить набагато більше користі, ніж час, витрачений на перегляд мультфільмів в Ютуб.

Велика машинка для дитини: найкращий подарунок для вашого малюка

Напевно, найпопулярнішим видом дитячого транспорту вважаються дитячі машинки. Адже саме з них і починаються серйозні, «дорослі» захоплення. Вони бувають наступних видів:

  • На акумуляторі. Такі рішення можна часто побачити в торгових центрах або прямо на вулиці, де протягом 5 хвилин за кілька десятків гривень ваша дитина може на ній покататися. Але свій транспорт краще, чи не так?
  • Простіші рішення: дитина сідає на машинку, і відштовхується від землі ногами. У магазинах вони також називаються як «Толокар»

Машинки для катання дітей одночасно служать і як іграшки, і як персональний транспорт. Тому, до його вибору варто підходити відповідально, спираючись на думку вашого чада. Особливо, якщо дитина старше трьох років і вже має свою думку.

Запитайте у нього, машину якого кольору він хоче? Який розмір йому більше подобається? Природно, враховуйте при цьому розміри вашої квартири або будинку: надмірно великий «апарат» просто не зможе проїхати у вузькому коридорі квартири.

Якщо ви бажаєте прямо зараз зробити своїй дитині приємно, і купити дитячу акумуляторну машинку або інший вид транспорту, ознайомтеся з оголошеннями приватних продавців в цій категорії.

Приємних покупок!

Читати повністю →