Товари для годівлі

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
ЦінаОпублікував

Подушка для кормления младенца.


Місцезнаходження: Запорожье, Запорізька область
  Подушка для кормления ребенка о ТМ Славянский Пух - это удобный и практичный аксессуар. Подушка...
  Дата публікації: П'ятниця, 04 травня 2018
  Переглядів 81
  280 грн

  Товари для годування на дошці оголошень Прикуп

  Більшу частину свого життя протягом перших 6 місяців, немовлята проводять уві сні. Другою, не менш значущою складовою є приймання їжі. Перш за все, харчуванням немовляти повністю забезпечує його мама, а через деякий час до раціону додаються нові продукти. Вони використовуються в якості прикорму.

  Посуд для годування вперше починає використовуватися саме в цей момент. Вашій родині не обійтися без спеціальних пристосувань для годування дитини:

  • Дитячі пляшечки, які використовуються мамами для зціджування грудного молока і годування
  • стерелізатори, та підігрівачі, які дають можливість швидко продезінфікувати соски, посуд, а також нагріти молоко до потрібної температури
  • Спеціальні стаканчики з кришками - «непроливайчики» знадобляться, коли дитина зможе самостійно тримати їх в руках
  • Тарілки, ложки і слюнявчики також відносяться до обов'язкового переліку дитячих товарів для годування

  Ще вам бажано купити дитячий столик для годування. Він допомагає розвинути дрібну моторику рук малюків: на столику перед ними завжди буде знаходитися посуд, і він із задоволенням буде нею користуватися. Головне - приділяйте дитині увагу, показуйте, що і як потрібно робити.

  Посуд для годування дитини

  Приблизно у віці шести місяців, коли в раціон малюка батьки починають вводити прикорм, необхідно мати під рукою весь перелік посуду для годування. Перше, що йде в хід, це дитяча пляшечка з соскою. Вона допомагає зробити годування малюка набагато зручніше і позбавляє його і вас від дискомфорту.

  Через пару місяців, діти вже можуть самостійно тримати в руках чашки і пляшечки. Найпопулярніші - непроливайки, які допоможуть малюкові розвивати дрібну моторику, не забруднивши при цьому все навколо. Їх використання допомагає швидше освоїтися з процесом і швидше перейти до «дорослим» чашкам.

  До окремої категорії товарів для годування можна віднести наступні:

  • Пароварки
  • Термосумки
  • Блендери
  • Ниблер (сіточка, яка використовується для прикорму, щоб малюк не подавився)
  • Стільчики для годування і т.д.

  Всі ці товари значно спрощують приготування їжі, а так само її вживання малюком. Важливо пам'ятати! Кожна дитина індивідуальна, і використання тієї чи іншої посуду у кожного може викликати різну реакцію. Тому, вибирайте тільки якісні вироби, яку допоможуть уникнути алергії.

  Читати повністю →

  Посуда для кормления