Повідомлення
  • Оголошення не знайдені

Ігрові приставки та ігри на Prikup: все пропозиції про купівлю-продаж в одному місці!

Можливості сучасних відеоігор захоплюють як дорослих, так і дітей, перетворюючи відпочинок перед екраном телевізора в неймовірно яскраву розвагу. Ринок постійно пропонує нові ігрові приставки, завдяки потужним конфігурацій яких дивовижні віртуальні світи стають все більш реалістичними і захоплюючими.

Дошка оголошень Prikup допоможе вам значно заощадити на покупці ігрової консолі останніх років випуску. Для цього вам необхідно лише визначитися з бажаною моделлю і бюджетом, а потім грамотно налаштувати фільтр пошуку, щоб відсіяти невідповідні варіанти.

Не варто забувати і про вживані приставки. Затяті геймери люблять тримати руку на пульсі, оновлюючи ігрову техніку з виходом «топових» комплектацій. Переглянувши приватні оголошення на сайті, ви легко зможете купити xbox 360, xbox ONE, Sony Playstation 3 або навіть нову PS4, а також будь-яку іншу б / у приставку з комплектом ігор набагато дешевше від їхньої ринкової вартості. Тут ви також зможете продати свою стару приставку, щоб отримати нові ігрові можливості за меншою ціною. Зручність таких покупок вже оцінили тисячі інтернет-користувачів!

Консолі та ігрові приставки: продавайте і заробляйте у нас!

Інтернет майданчик Prikup - це чудова нагода не лише швидко продати свою стару консоль, але і відмінно на цьому заробити. На якісний товар завжди є попит, і саме наш сервіс відкриє для вас доступ до тисячі потенційних покупців, яких може зацікавити те, що ви пропонуєте. Оголошення можна подати абсолютно безкоштовно, пройшовши всього лише коротку реєстрацію для більш точного і зручного управління своїми продажами.

Дотримуючись деяких наші рекомендації, ви зможете продати плейстейшен 3, хбокс або колекцію ігор набагато швидше:

  • Додайте фотографії - користувачі завжди ставляться з довірою до продавця, якщо наочно можуть оцінити пропозицію.
  • Опишіть товар якомога детальніше, це позбавить вас від зайвих питань і зробить усі дзвінки дійсно зацікавленими.
  • Чітко перерахуйте параметри пристрою.
  • Скористайтеся послугами просування, щоб збільшити шанси на швидкий продаж.

Ви переконаєтеся, що наш слоган «дешево купуйте, дорого продавайте!» Повністю себе виправдовує!

Читать полностью →