Індивідуальний догляд

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
Ціна Опублікував

Весы напольные Saturn ST-PS1249


Місцезнаходження: Киев
Стильные напольные весы SATURN ST-PS1249 станут отличным подарком к любому празднику. Модель...
Дата публікації: Неділя, 12 листопада 2017
Переглядів 323
350 грн

Техніка для індивідуального догляду на Prikup.ua - маса унікальних пропозицій

Кожен з нас вдома має багато дрібної побутової техніки, якої ми користуємося в повсякденному житті. Купівля таких електроприладів як фен, праска, електробритва та інше в великих мережевих магазинах виходить досить дорого.

Переплата за такого роду товари пояснюється декількома факторами:

  • Закупівля продукції в магазин електроніки проводиться за кордоном, курс долара досить великий, а, значить, висока і кінцева ціна
  • Зазвичай великі мережі магазинів мають великий штат працівників - оплата зарплати і інші витрати
  • Витрати в великих розмірах (оплата за освітлення приміщення, ремонт і т.д.)

Перевага платформи Prikup.ua в тому, що людина виступає в якості продавця і є приватною особою, яка самостійно привозить в нашу країну продукцію. Завдяки цьому, націнка на ту чи іншу техніку виходить мінімальною. Виходячи з усього вищезазначеного, можна сміливо сказати, що Prikup.ua - найкраще місце, де можна замовити техніку. При цьому, на дошці оголошень здійснюється продаж тільки оригінальної продукції (реалізація підробок на сайті заборонена).

Техніка для дому - нюанси і складності в створенні малого бізнесу

Реалізуєте різні електротовари? Хочете підвищити обсяги продажів? Тоді портал Prikup.ua - це те, що вам потрібно. З ним легко організувати і зробити старт у розвитку своєї справи. У цьому вам допоможе проста і зручна система, де ви можете розмістити своє оголошення.

Щоб продаж електроніки був успішним і приносив більше чистого прибутку, варто дотримуватися кількох пунктів:

  • Робіть детальний опис товару: щоб не забирати час клієнтів, давайте відповіді на всі основні питання
  • Додайте якісні і реальні фото

Ви можете скористатися такими платними послугами: закріплення оголошення, виділення його кольором і переміщення в категорію ТОП. Так з вашим оголошенням про продаж техніки зможуть ознайомитися велика кількість потенційних клієнтів - та виручка піде вгору.

Завдяки такій невеликій рекламнії кампанії, яка здійснюється всередині порталу, а також невисокій націнці на товари, вам забезпечений великий потік замовлень. Процес ведення бізнесу буде практично автоматизований і вимагатиме мінімум витрат на оформлення замовлення - пару уточнень і додаткові питання про місце доставки.

І при цьому, ніяких додаткових витрат на створення сайту і дорогої реклами.

Читати повністю →