Заставна нерухомість

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
ЦінаОпублікував

Сдам дом ул. Гаршина 60 кв.м.

Розділ: Дома

 • Кімнат - 1 кімната
 • Загальна площа: - 60 кв.м.
 • Поверховість - 1 этаж
Сдам дом ул. Гаршина 60 кв.м., кухня-студия, спальня, гардеробная, большой с/у, дом полностью...
Дата публікації: Понеділок, 22 січня 2018
Переглядів 133
1500 $

Здам в оренду виробниче приміщення 420 м2 в м. Тернопіль


Місцезнаходження: Тернопольская область
 • поверх - 2
 • Загальна площа: - 420 кв.м.
Виробничо-складські приміщення з земельною ділянкою 4197м2. Приміщення 420 м2. Допускається...
Дата публікації: Субота, 04 серпня 2018
Переглядів 43
1 грн

Недвижимость в Канаде.Недвижимость в Монреале.


Місцезнаходження: Сумы, Сумська область
  Недвижимость в Канаде.Недвижимость в Монреале.Всех желающих снять или купить жилую,коммерческую...
  Дата публікації: Четвер, 02 листопада 2017
  Переглядів 211
  Договірна

  Заставна нерухомість на Прикуп

  У цій категорії представлена заставна нерухомість квартири, а також ряд інших об'єктів:

  Перераховані об'єкти використовуються банками в процесі видачі кредитів фізичним або юридичним особам, як гарантія з боку позичальника коштів. Це - світова практика, яка повсюдно використовується і в Україні.

  Коли людина взяла кредит, з огляду на низку обставин не може забезпечити обов'язкові платежі протягом певного часу, банк згідно з договором, має право відібрати заставне майно. Найбільш поширений варіант - нерухомість (рідше автомобілі і частки в бізнесі). Коли нерухомість в заставі у банку, після переоформлення, вони іноді виставляють її на продаж.

  В інтернеті існує думка, що на таких аукціонах можна купити квартиру в 1.5-2 рази дешевше. На ділі, це не так. Такі квартири або будинки будуть коштувати лише трішки дешевше, ніж на ринку. Але все одно, сенс у такій операції є, оскільки навіть 10% від загальної вартості майна можуть виявитися чималою сумою. Ви можете зберегти її і витратити на інші цілі.

  Продаж майна банків

  Ви - підприємець? Тоді вам напевно цікаве питання придбання недорогий комерційної нерухомості. Ми рекомендуємо ретельно вивчити умови проведення аукціонів банками або спеціальними організаціями, щоб знайти гідний варіант для потреб бізнесу.

  Єдине, ретельно зважте всі «за» і «проти», щоб уникнути долі попереднього власника. В умовах економічної кризи, потрібно грамотно розподіляти капітал. Можливість взяти участь в торгах заставного майна може заощадити бізнесу пристойні суми.

  Ціна на такі об'єкти нерухомості залежить від бажання банку: якщо їм потрібно якомога швидше повернути оборотні кошти, вартість обов'язково буде знижена. Така квартира або будинок в рази швидше знайде свого покупця. Однак якщо у фінансової організації є час почекати - ціна не буде сильно відрізнятися від аналогів на ринку. Цей момент обов'язково варто враховувати, якщо ви бажаєте заощадити обігові кошти.

  Продаж конфіскованих квартир на дошці безкоштовних оголошень Прикуп - це актуальний список пропозицій від банків і інших організацій.

  Читати повністю →