Віддам даром, знахідки

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
Ціна Опублікував

Добавьте Вашу компанию бесплатно!


Місцезнаходження: Киев
Добавьте Вашу компанию бесплатно в глобальную базу данных 28 млн компаний 74 стран мира на...
Дата публікації: П'ятниця, 18 січня 2019
Переглядів 47
Договірна

Утеряны документы Гурин Олег Александрович

Розділ: Разное

Місцезнаходження: Московский р-н
Утеряны документы на имя Гурина Олега Александровича в городе Харьков 30.12.18 в районе магазина...
Дата публікації: Понеділок, 31 грудня 2018
Переглядів 94
1000 грн

Дошка оголошень віддам даром: найкращі пропозиції на Prikup!

Усе біжить, все змінюється… Ця фраза стосується кожного з нас. Ми купуємо нові речі і не завжди позбуваємося старих. Як результат — вдома накопичується значна кількість непотрібних речей, які, начебто, й викинути шкода, а використовувати вже не актуально.

Часто це стосується одягу, електроніки, книг. Напевно ви не раз думали: віддам безкоштовно все зайве, і вдома звільниться місце. Але кому і коли? Родичам? У них та сама ситуація, постійно накопичуються різноманітні речі, якими ніхто не користується. Спеціально для цього команда порталу запровадила спеціальну рубрику. Тут ви можете безкоштовно допомогти тим людям, які напевно потребують ті чи інші речі. Светр, який вам не підійшов, колекція касет, що вже десяток років припадає пилом на полиці тощо.

Якщо ви маєте бажання допомогти іншій людині, у якої немає фінансової можливості придбати необхідний товар, розмістіть тут своє оголошення. Запевняємо: безліч людей відгукнеться, та ще й шоколадку подарують, якщо ви дійсно їм допоможете. Один із популярних запитів — віддам даром меблі. Подумайте, може, вам і не потрібна табуретка, яка стоїть запилена в гаражі, але для когось вона може стати цінною знахідкою.

Віддам безкоштовно: а ви знайшли те, що шукали?

Іноді люди можуть віддавати іншим зовсім несподівані речі. Наприклад, автомобіль. Якщо у людини є старе авто, ремонтом якого він не хоче чи не може займатися, а ви є власником невеликого СТО, можна сміливо приймати транспортний засіб як дарунок. Частина вузлів обов'язково буде в хорошому стані, і ви зможете їх використати. Таких випадків досить багато, і якщо ви обмежені в бюджеті на придбання тієї чи іншої речі — радимо заглянути на дошку безкоштовних оголошень. Кішки в добрі руки, інші домашні тварини безкоштовно — подібних пропозицій тут безліч.

Ощасливте свою дитину і принесіть їй пухнастого друга: кицю чи собаку. Радості не буде меж, а ви при цьому не витратите ні копійки. Цей варіант допоможе вам також знайти необхідне домашнє начиння, предмети інтер'єру, меблі та багато іншого. Оголошення в цьому розділі постійно оновлюються, і успіх неодмінно прийде до вас! Якщо ви шукаєте, куди здати старі речі — це місце перед вами. Створюйте оголошення і діліться ним з мільйонами українців!

Читати далі →