Можливо Вас зацікавить

Новини та статті

Книги та інтелектуальна продукція

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
Ціна Опублікував

Большая советская энциклопедия


Місцезнаходження: Черкассы
БСЭ в 30 томах , 3-е издание Москва ( 1970- 1978год ) , 1-й том начинается с 1970года , а 30-й...
Дата публікації: Субота, 10 лютого 2018
Переглядів 360
1200 грн

Жорж Санд - Консуэло


Місцезнаходження: Харьков
Жорж Санд - Консуэло
Дата публікації: Середа, 18 квітня 2018
Переглядів 107
70 грн

Інтелектуальна продукція на Prikup.ua - купуйте недорого унікальні речі

Сучасне мистецтво, так само як і інші сфери людської діяльності, з одного боку, все доступніше для рядового споживача, а з іншого - вимагають детального вивчення і розуміння суті справи. Бажання саморозвитку - це те, що буквально переслідує багатьох людей. Ми вважаємо, що це правильно, адже в постійному розвитку і є сенс нашого життя. Інтелектуальні забави у вік Інтернету стали доступнішими: для когось - це робота над новим проектом, а для іншого - старовинна книга, в якій записана мудрість людства. Рідкісні наукові або антикварні книги вважаються особливим, дорогим подарунком, який здатний підкреслити вашу повагу до людини, що приймає в дар такий витвір мистецтва.

Для сучасної людини - це незвичайний, але дуже хороший подарунок - вам будуть дуже вдячні, особливо, якщо це колекціонер таких предметів. Де можна знайти такі книги? Як правило, це не особливо афішується, а в інтернет магазинах дуже завищені ціни. Якщо ви розбираєтеся в цій сфері, то можете на дошці оголошень Prikup.ua знайти унікальні пропозиції. Хтось продає художню, дитячу літературу, словники, бо йому потрібні гроші, і він готовий знизити вартість до адекватного мінімуму. А хтось знає, що тут він може знайти однодумців, у яких таке ж захоплення, і ці люди готові заплатити за потрібні їм предмети.

Продаєте книги? А ви знали, що тут можна знайти клієнтів більше, ніж передбачає ваш бізнес-план?

Так, і це, правда - кількість користувачів порталу налічує кілька сотень тисяч людей, які готові купити вашу продукцію одразу. Предмети для інтелектуального дозвілля, наукової, пізнавальної діяльності, література для дітей, музичні, художні твори, а також послуги з їх створення користуються великою популярністю.

Якщо у вас ще немає особистого сайту, то заробити перші гроші і знайти постійних клієнтів можна на Prikup.ua. Все, що потрібно - зареєструватися на сайті, створити своє перше оголошення, додати до нього реальні фотографії виробів і красивий детальний опис.

Якщо ви використовуєте недорогі послуги просування оголошення всередині сайту, тоді вашу пропозицію побачить ще більша кількість людей. Це такі послуги:

  • Підняття наверх списку
  • Виділення кольором
  • Закріплення на головній сторінці сайту на певний час (1 день, 3 дні, тиждень)

Інтелектуальна продукціяstrong>, незалежно від кризи, користується стабільним попитом. Не втрачайте можливість заробити за допомогою улюбленої справи!

Читати повністю →