Бізнес-подарунки

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
ЦінаОпублікував

Новогодние подаркиНове


Місцезнаходження: Киев, Київська область
  Шановні друзі! Креативна агенція "Біг енд смол" пропонує створити дизайн та виготовити...
  Дата публікації: Вівторок, 20 листопада 2018
  Переглядів 9
  95 грн

  Бізнес подарунки на Prikup.ua

  Вас цікавить питання «що подарувати бізнес партнеру на День Народження»? Пропонуємо ознайомитися з асортиментом на цій дошці оголошень, який формують приватні продавці і інтернет магазини.

  Що потрібно діловій людині? Напевно ви знаєте, що для них важливо наступне:

  • Час - це найцінніший ресурс. Якщо ви подаруєте аксесуар або предмет, який допоможе економити дорогоцінні хвилини або години - людина буде в захваті. Це може бути гарний, оригінальний, а головне - зручний щоденник.
  • Зручність у використанні. Ділова ручка або чохол для ноутбука - неважливо, що саме ви маєте намір дарувати. Ця річ обов'язково повинна відповідати очікуванням бізнесмена і його потребам. Все, що незручно, вони миттєво відкладають в сторону і більш до цього не повертаються. А ви ж хочете, щоб ваш подарунок запам'ятався, і людина ним користувався, вірно?
  • Подарунки в діловій сфері відрізняються від презентів близьким і друзям. Бізнесмени, швидше за все, не оцінять купу кульок і милу дрібничку на робочий стіл. Все повинно бути оригінально і функціонально, але при цьому строго.

  До прикладів успішних подарунків (в разі їх відсутності у винуватця торжества) можна віднести:

  • Стіл для ноутбука
  • Елітна фляга для міцних напоїв
  • Зручний органайзер (щоденник)
  • Підставка для планшета і смартфона на робочий стіл

  Ексклюзивні дорогі подарунки

  Щоб виявити повагу до ділового партнера або спробувати налагодити бізнес контакт, вибирайте якісні та оригінальні подарунки. Різні сувеніри або предмети, пов'язані з діяльністю компанії, стануть хорошим приводом для довгострокових і продуктивних відносин.

  Пам'ятайте, що в цю категорію не можна включати:

  • Одяг
  • Алкогольні напої
  • Косметичні засоби

  Сувеніри колегам по роботі можуть бути дещо простіші, ніж начальнику або бізнес-партнеру, але все одно не варто переходити межу. Вибираючи подарунок, перш за все, думайте про людину.

  Ви реалізуєте дорогі аксесуари? Тільки починаєте бізнес або вже є працюючий інтернет магазин? В принципі, це не важливо. Ви ж не відмовитеся від нових клієнтів, чи не так? Продаж подарунків для ділових людей - це прибуткова діяльність, яку можна розширювати нескінченно. Скористайтеся дошкою оголошень Prikup.ua, і розміщуйте свої пропозиції безкоштовно. Один раз в тиждень ви може безкоштовно оновити оголошення, і воно знову виявиться нагорі категорії.

  Вдалих продажів!

  Читати повністю →