Ексклюзивні подарунки

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
Ціна Опублікував

Эксклюзивный возбуждающий набор для двоих! Мгновенного действия! TOP!


Місцезнаходження: Соломенский р-н
Мы рады предложить вам комплект «Супер Хит». В него вошли популярные возбудители для мужчин и...
Дата публікації: Середа, 13 лютого 2019
Переглядів 31
365 грн

Мухобойка изделие М-1 из кожи


Місцезнаходження: Киев
Изящный и незаменимый атрибут для Вашего жилища, офиса, магазина или ресторана. Сверхточное...
Дата публікації: Четвер, 07 лютого 2019
Переглядів 24
Договірна

Мраморные подставки под цветы, столики мраморные


Місцезнаходження: Кривое Озеро
Мраморные столики, столы из мрамора под цветы, мраморные подставки под цветочные горшки или...
Дата публікації: Вівторок, 31 липня 2018
Переглядів 148
3000 грн

Магнит на холодильник с вашим фото


Місцезнаходження: Киев
Магниты на холодильник с вашим фото. Отличный сувенир - подарок на праздник или памятка гостям...
Дата публікації: П'ятниця, 14 грудня 2018
Переглядів 73
30 грн

Ексклюзивні подарунки на Prikup.ua

І відразу питання: чи думали ви, що на такому порталі можна знайти незвичайний подарунок на День Народження? А головне - за ціною нижче, ніж в спеціалізованих магазинах? Тут, на дошці безкоштовних оголошень України, розміщують свої оголошення свої приватні особи, а також представництва невеликих магазинів. Їх основна діяльність - створення і реалізація унікальних подарунків на всі випадки життя.

Будь ласка, ознайомтеся з актуальними оголошеннями на сайті, і переконайтеся особисто, що вибирати презенти для сім'ї, друзів або колег тепер зовсім не складно - в категорії представлено багато варіантів.

Яка основна мета будь-якого подарунка? Головне - це приділити увагу людині, виказати повагу, показати, що він для вас важливий. Щоб домогтися такого ефекту, ми рекомендуємо підшукати щось унікальне. Ексклюзивний подарунок чоловікові або жінці, повинен бути непередбачуваний. Це повинна бути така річ або предмет, яка здатна викликати непідробний інтерес і приємні емоції. Але не перестарайтеся: даруєте лише такі речі, які будуть нести і практичну користь.

Це може бути корисний в побуті предмет, що має нестандартну форму і оформлення. Якщо винуватець торжества - особистість неординарна і творча, то вони будуть раді навіть мудрому сувеніру, яким можна прикрасити робочий стіл.

Ексклюзивні дорогі подарунки: перетворюємо хобі в бізнес

Сувенірний бізнес в Україні розвинений непогано лише в тому аспекті, що в магазинах представлено, здавалося б, достатня кількість продукції. Однак біда полягає в тому, що практично у всіх містах, є ідентичні сувеніри. Вибір звужується, а ціни при цьому ростуть. В середньому, людина за рік купує близько 10-15 подарунків. З кожним роком, перед ним знову і знову з'являється турбота: де купити щось незвичайне, але від того не менш практичне? Як гідно привітати керівника компанії?

Допомагають в цьому справжні цінителі мистецтва: завдяки налагодженим постачання з-за кордону або власному виробництву. Щоб ознайомити зі своєю продукцією максимальну кількість людей у всій Україні, потрібен сайт оригінальних подарунків. Якщо у вас вже запущений і призводить клієнтів - відмінно. Але чому б не знайти нових? Реєструйтеся на сайті, створюйте оголошення і заробляйте на реалізації унікальних подарунків.

Подарунки ексклюзивні - це те, чого потребує український споживач.

Читати повністю →