Повідомлення
  • Оголошення не знайдені

Подарункові сертифікати від ваших улюблених магазинів на Prikup.ua

Ситуація, коли свято у коханої людини або друга зовсім близько, а подарунок ще не куплений, наздоганяє нас дуже часто. Щоб знайти відповідний презент, залишилося дуже мало часу, і ви не можете нічого придумати. Але приємний і хвилюючий момент вручення подарунка хочеться зробити незабутнім, чи не так?

Подарункові сертифікати - це те, що вам потрібно. І ось кілька основних переваг такого придбання:

  • Подарунок не обмежений вашою фантазією. Все, що від вас вимагається - відкрити цю категорію з оголошеннями і вибрати підходящий варіант зі списку.
  • Це може бути сертифікат на надання якихось послуг, розваг або покупки в певному магазині.
  • Якщо ви думаєте, що одержувача вже нічим не здивувати, то серед цих пропозицій ви обов'язково знайдете щось унікальне, що запам'ятовується.
  • Замовити сертифікат можна як в своєму місті, так і по всій Україні. Доставка не займає більше 1-3 днів - це зручно, якщо свято на носі.

Оригінальні подарунки викликають у людей приємні емоції. І такий презент, виконаний з любов'ю, обов'язково запам'ятається вашим рідним і близьким. Ну, а якщо справа стосується сторонніх людей (начальника, наприклад), то вибирайте універсальний сертифікат.

Універсальний подарунковий сертифікат - те, що приносить додатковий прибуток вашому бізнесу

Вибудовуючи лояльні відносини зі своїми клієнтами, не забувайте радувати їх новими послугами. Неважливо, чим ви займаєтеся: робите послуги в якійсь сфері або реалізуєте товари. У будь-якому випадку, ви можете запустити продаж універсальних подарункових сертифікатів. Їх вартість дорівнює ціні товару або послуги, так що ви нічого не втрачаєте. Витрати потрібні лише на друкарню, де будуть друкуватися флаєра, а також подарункова упаковка.

Подібний знак уваги обов'язково оцінять клієнти, тому що електронні подарункові карти це зручний спосіб швидко придбати подарунок, не витрачаючи на його пошуки багато часу.

Щоб створити хороший попит на такі сертифікати, зробіть кілька варіацій. Вони будуть відрізнятися вартістю, що дозволить кожній людині при необхідності вибрати пакет на будь-який смак і гаманець.

Розміщуйте рекламні оголошення на цій дошці, оновлюйте їх один раз в тиждень, і користувачі обов'язково помітять вас. Рекламне опис і красива упаковка завершать справу - прибуток на вашому рахунку!

Читати повністю →