Роботи хенд-мейд

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
Ціна Опублікував

Мамины сокровища для девочки Нове


Місцезнаходження: Харьков
В наличии!!!Нежнейшая шкатулочка для хранения первых вещиц вашей доченьки. Полностью ручная...
Дата публікації: Середа, 13 лютого 2019
Переглядів 29
300 грн

Продам картины собственного написания.


Місцезнаходження: Соломенский р-н
Художник-самородок,участник выставок среди людей с ограниченными возможностями,участник...
Дата публікації: П'ятниця, 26 жовтня 2018
Переглядів 66
5000 грн

Ангелы вышитые бисером


Місцезнаходження: Ивано-Франковская область
Ангелы вышитые бисером ручная работа. Размер 18/15. Отличный подарок. 
Дата публікації: Субота, 15 вересня 2018
Переглядів 89
400 грн

Сувеніри ручної роботи на Prikup.ua

Чи часто ви дивуєтеся, коли бачите в сувенірних магазинах якийсь товар? Здається, що нас вже нічим здивувати: навколо так багато всього! Але ми впевнені, що на цій дошці безкоштовних оголошень ви все-таки зможете знайти щось красиве і таке, що захоплює дух. Йдеться про авторські вироби, виготовлені руками в домашніх умовах, а не на фабриці.

Тут можна знайти не тільки сувеніри дешево, але вишукані і унікальні творіння мистецтва. Творці, що створюють ці сувеніри, вкладають в них свою душу і все вміння. Як результат - перед вами постає справжня казка - доторкніться до неї своєю рукою!

Якщо ви часто любите подорожувати, то напевно привозите з собою сувеніри з нових міст. Як правило, вони досить одноманітні, і відрізняються лише назвою міста і ключовими деталями. Бажаєте придбати на пам'ять дійсно гарний і унікальний сувенір? Тоді рекомендуємо ознайомитися з пропозиціями від приватних продавців, які реалізують продукцію, створену своїми руками.

Погодьтеся: кавова склянка із зображенням вашого улюбленого міста, буде більш корисним сувеніром, ніж звичайний магніт на холодильник. Продаж сувенірів хенд мейд здійснюється в цій рубриці. Вибирайте місто, яке вас цікавить, і замовляйте прямо зараз!

Продаж сувенірної продукції, виготовленої своїми руками: цікаво і прибутково

Ви проживаєте в курортному місті, де постійний потік туристів? Створюєте вишукані і унікальні сувеніри своїми руками? Тоді рекомендуємо зараз пройти реєстрацію на сайті і безкоштовно публікувати оголошення про продаж своєї продукції.

Сувеніри для чоловіків і жінок користуються високим попитом протягом цілого року. Подаруйте людям унікальні речі та предмети, які вони з радістю будуть використовувати, і ви знайдете в їх особі лояльних клієнтів - люди будуть повертатися до вас за покупкою.

Якщо ж ви просто створюєте красиві дрібнички для подарунку, то клієнтів буде ще більше - попит на ці товари цілорічний. Створюйте свій аккаунт, набирайте позитивні відгуки і результат не забариться.

Сувеніри купити прагнуть практично всі туристи, які були у вашому місті. Якщо ви заздалегідь подбаєте про якісну рекламу за допомогою цієї дошки оголошень, то приїхавши до вашого міста, вони будуть знати, до кого звертатися за унікальною сувенірною продукцією.

Читати повністю →