Правила та умови порталу

УГОДА

 • Справжнє Угода (далі по тексту - «Угода») регулює відносини щодо використання інтернет-сайту з адресою http//www.prikup.com.ua (іменованому надалі «Сайт») між ТОВ «Баркер», далі за текстом - Адміністратор і з іншого боку - фізичною або юридичною особою, далі по тексту - Користувач.
 • Сайт представляємо собою платформу, на якій Користувач має право розмістити оголошення про товари і послуги з метою її продажу (купівлі), обміну, реклами для третіх осіб. Сайт також дає можливість використовувати додаткові опції і сервіси, які надаються Користувачеві безкоштовно, за винятком оголошень публікуються в рубриках з мітками: «ТОП», «Терміново» і «Виділене кольором».
 • Додаткові опції і сервіси включають в себе створення та наповнення особистого профілю а також дають можливість розміщувати і завантажувати контент, додавати фотографії, коментувати викладену на Сайті інформацію а також використовувати інші сервіси.
 • Відвідування сайту або використання сервісів і опцій, означає беззастережну згоду Користувача з усіма згаданими в Угоді спеціальними умовами і правилами.
 • Для розміщення оголошення або для отримання додаткових сервісів Користувачеві потрібно заповнити спеціальну форму і підтвердити реєстрацію. Тим самим він добровільно приймає рішення про надання персональних даних і дає згоду на їх обробку, а також самостійно приймає рішення про те що пропозиція є дійсним.
 • Оголошення вважається опублікованим з моменту появи його на Сайті. Повернення грошових коштів за опубліковане оголошення не провадиться.
 • Користувач несе відповідальність за інформацію, яку він вказує в оголошеннях, а також за всі за всі дії з використанням його електронної адреси та пароля для входу на Сайт і зобов'язаний користуватися сервісами тільки за допомогою власного електронного адреси та пароля. Користувач зобов'язаний негайно змінити дані для входу на сайт, якщо у нього є причина підозрювати, що пароль, який використовується для входу на Сайти, був розкритий або, можливо, використовується третіми особами.
 • Розміщуючи оголошення Користувач підтверджує, що має право продавати цей товар або надавати послугу, а також гарантує, що запропоновані ним товари / послуги відповідають всім нормам і правилам, встановленим законодавством і вільні від домагань третіх осіб
 • Оголошення про ліцензованих видах діяльності приймаються з пред'явленням даних, зазначених у ліцензії.
 • У разі виявлення недостовірної інформації, Користувач зобов'язаний виправити її, а якщо це неможливо - анулювати оголошення.
 • У разі виявлення недостовірної інформації третьою особою потрібно заповнити повідомлення про невірної інформації і відправити його Адміністратору.
 • Користувач несе особисту відповідальність за претензіями третіх осіб і зобов'язується звільнити Адміністрацію від відповідальності з відшкодування збитків або витрат в зв'язку з таким порушенням. Користувач і треті особи повинні вирішувати спори між собою.
 • У разі технічної несправності або істотної помилку, зроблену при адмініструванні оголошення, Користувачеві відшкодовується тільки вартість оголошення. Адміністрація не відповідає за шкоду, в тому числі, обумовлений невідправлений або затримкою відповідей.
 • Користувачеві заборонено: публікувати однакові оголошення з одного і того ж адреси електронної пошти; писати тільки ВЕЛИКИМИ буквами (допускається тільки у платних оголошень); розміщувати оголошення, які є незаконними, такими, що порушують авторське чи інші права, право інтелектуальної власності; видавати себе за іншу людину або представника юридичної особи; розміщувати оголошення в вигляді "спаму"; публікувати схожі за змістом оголошення, де очевидно, що мова йде про одне й те ж реченні; дублювати однакові оголошення з різних адрес електронної пошти; публікувати оголошення в рубриці, яка не відповідає змісту оголошення; публікувати оголошення, опис і / або заголовок / фотографії яких є непов'язаними, нечитабельним; публікувати оголошення з пропозицією кількох товарів і послуг одночасно; вставляти в оголошенні посилання на ресурси, які містять шкідливі елементи або посилання на головну сторінку сайту; розміщувати оголошення про товар або послугу, якщо таке розміщення може призвести до порушення законодавства;
 • Забороняється розміщувати оголошення: наркотиків; порнографічних матеріалів або предметів; інших, заборонених законом до продажу товарів; неіснуючих товарів; вкрадених, походять не законним способом товарів.
 • Всі оголошення на Сайті розміщуються строком на 60 днів, після чого автоматично видаляються.
 • Адміністрація в односторонньому порядку має право перемістити, завершити або продовжити термін оголошення, право відхилити оголошення, а також залишає за собою право закрити доступ до сайту будь-якому Користувачеві а також має право редагувати оголошення не зраджуючи загальний зміст без повернення суми і відшкодування будь-яких збитків.
 • Адміністрація має право розсилати інформацію Користувачам, в т.ч. смс повідомлення, направляти смс і електронні листи, в т.ч. рекламного або іншого характеру, а також інформацію від інших користувачів.
 • Адміністрація не несе відповідальності за зміст опублікованих оголошень, так само як і за дії користувачів або третіх осіб, і не бере участі в правовідносинах між особами, що уклали або що можуть укласти між собою певну угоду з допомогою даного сайту. Адміністрація не є організатором операцій.
 • Адміністрація не несе відповідальності за те, що Сайт буде працювати без помилок або безперервно, без збоїв, за втрату інформації або ж гарантувати безпечний доступ до додаткових опцій користувачів, а також не відповідає за будь-які збитки пов'язаний з доступом до сайту, в т .ч. збиток комп'ютера, іншого обладнання або програмного забезпечення користувача або ж третьої особи.
 • Весь матеріал, включно із утриманням, базу даних, тексти, фотографії, малюнки, звукові, анімаційні та відео файли, так само їх композиційне оформлення міститься на Сайті є інтелектуальною власністю Адміністратора. Використання матеріалу на будь-якому іншому сайті або комп'ютерної мережі строго заборонено.
 • Дане Угода може бути змінено на розсуд адміністратора без будь-якого повідомлення про це Користувача. Нова редакція Правил користування, зміни і доповнення до нього набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті.