Товари для басейнів, лазень, саун

Курс валют
USD
0,00
EUR
0,00
курс валют по данным finance.ua
ЦінаОпублікував

Водостойкая изоляционная лента Flex Tape - изолента


  HOZKAMARKET.COM.UA Описание Водонепроницаемая лента для ремонта труб Flex Tape в первую...
  Дата публікації: П'ятниця, 18 травня 2018
  Переглядів 42
  160 грн

  Резиновые антискользящие накладки на ступени


  Місцезнаходження: Бровары, Київська область
   Защитное Противоскользящее Облицовочное Устройство-Угол представляет собой эластичную накладку,...
   Дата публікації: Понеділок, 12 лютого 2018
   Переглядів 156
   55 грн

   Товари для басейнів, лазень і саун на Prikup.ua

   Устаткування для саун і лазень користується попитом протягом цілого року. Як результат - ціни на більшість товарних позицій не завжди радують потенційних покупців. Але подітися нікуди, оскільки для підтримки працездатності комерційної або власної лазні потрібні постійні фінансові вливання.

   Серед найпопулярніших позицій виділяємо наступні товари:

   • Хімія для очищення басейнів (таблетки) Популярною пропозицією є дезінфекція басейнів без хлору, яка стає справжньою панацеєю для власників.
   • Аксесуари для лазні (банний набір, віники, шапки, відра та інші)
   • Осушувачі та інші електричні пристрої

   Якщо ви утримуєте баню або басейн в комерційних цілях, то напевно маєте постійні статті витрат. Закупівлі на оптових базах або в профільних магазинах не завжди вигідні, але що поробиш?

   Вирішення цього завдання є: звернутися до безкоштовної дошки оголошень, де опубліковані пропозиції від приватних осіб з усієї України. Тут можна зустріти невеликі інтернет-магазини, які тільки починають свою діяльність і готові надавати значні знижки на професійні засоби для очищення води, обладнання та аксесуари. Ми пропонуємо вам заощадити особисті або корпоративні фінанси і знайти надійного постачальника на Prikup.ua.

   Магазин басейнів це ваш бізнес? Потрібні нові клієнти в найкоротший час? Тоді реєструйтеся на сайті прямо зараз і дорого продавайте свою продукцію!

   Найголовніше - вам не потрібно витрачати на це багато грошей. Вірніше, взагалі не потрібно, тому що послуги з розміщення оголошень безкоштовні. Як підприємець, ви отримуєте:

   • Прозорі умови роботи на порталі: відсутність прихованих комісій та плати за використання
   • Безліч потенційних замовників з усієї України: люди постійно шукають, як придбати оригінальне обладнання для лазень і саун, не переплачуючи при цьому магазину або дилеру
   • Раз на тиждень можна оновлювати своє оголошення. Воно не загубиться в загальному списку і вас обов'язково помітять нові користувачі цієї категорії товарів

   Якщо ви реалізуєте сучасне і ефективне обладнання, яке здатне вирішити цю проблему, то обов'язково створіть оголошення на сайті. Щоб привернути увагу потенційних клієнтів, зробіть рекламний опис і надайте якісні фотографії.

   Аксесуари для лазні оптом - це те, на чому ви можете заробляти цілий рік.

   Читати повністю →